Logo Powiatu Trzebnickiego

Dolnośląskie Forum Gospodarcze

28 marca 2025 roku w Trzebnicy odbędzie się III edycja Dolnośląskiego Forum Gospodarczego.
Wydarzenie to stanowi ważną platformę do dyskusji na temat rozwoju regionu, infrastruktury oraz innowacji w gospodarce i turystyce.
 
Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Region otwartej przestrzeni - infrastruktura dla innowacji i turystyki", a jej kluczowe zagadnienia będą dotyczyć:
-  inwestycji i przyciągania kapitału,
-  infrastruktury i transportu,
-  rozwoju turystyki i promocji regionu.

Forum będzie okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji dobrych praktyk oraz nawiązania współpracy pomiędzy samorządami, przedsiębiorcami i ekspertami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.
Rejestracja dostępna pod adresem: https://dfog.pl/
Zachęcamy do udziału i wspólnej dyskusji nad przyszłością regionu. Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

Dolnośląskie Forum Gospodarcze
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia