polski angielski niemiecki
środa, 08 lutego 2023 r. Imieniny: Irminy, Piotra, Sylwii
Ewelina Lisowska - utalentowana dziewczyna z gwiazdką
Ewelina Lisowska to mieszkanka naszego powiatu, stażystka Starostwa Powiatowego w Trzebnicy. Tak mówił o niej Kuba Wojewódzki, kiedy usłyszał jej głos: "Gdybyś zarabiała śpiewem na jedzenie, miałabyś w domu dużo jedzenia ". Powiat Trzebnicki zachęca wszystkich mieszkańców do głosowania na Ewelinę.

Ewelina Lisowska - mieszkanka naszego powiatu. Szturmem zdobywa popularność w medach. Właściwie: szturmującym głosem.


Zna ją już cała Polska. Jej facebookowy fan page rośnie w siłę. Głośno o niej na rozmaitych portalach internetowych, które prześcigają się w domysłach, czy ta młoda, urocza i utalentowana "dziewczyna z gwiazdką" osiągnie sukces? Jedno jest pewne: choć życzymy Ewelinie wszystkiego najlepszego, to i tak nie jest najważniejszym, czy zdobędzie pierwsze miejsce w X Factor - ona bowiem już jest wielką wygraną.

Ewelina Lisowska

Zaprezentowała szerokiemu gronu swoje - naprawdę potężne - warunki głosowe, zdobyła serca i poważanie wielu widzów, konsekwentnie realizuje "swoje powołanie", podąża dawno już obraną drogą.

Ewelina od dziecka czuła, że jej miejscem jest scena, a ona i mikrofon to jedność. Kiedy zaczyna śpiewać - cała jest Muzyką. We wszystkim, co przekazuje - kryje się niezwykła harmonia, jednorodność, daje się odczuć, że jest to prawdziwe i mieści w sobie wiele pasji. 

Ewelina Lisowska

Tak jest ze śpiewem Eweliny - kiedy pozwolimy mu łagodnie w siebie wsiąkać, okaże się, że oto zaintrygował nas bez reszty. Ta młoda dziewczyna, która właściwie wszystko co najlepsze ma jeszcze przed sobą, którą wchłonąć powinna świetlana przyszłość - doskonale porusza się po rozmaitych gatunkach muzycznych.

Nurth

Potrafi rozbujać melancholią, wznieść na wyżyny jazzowe, ale i ostro pociąć i poszarpać przestwór rockowym ryknięciem, z poświatą hardcore'a czy metalu. Jest niebanalną osobowością, więc wspierajmy ją i dopingujmy jej poczynaniom. Niechaj będzie z nią sukces, ale i dystans oraz spokój. Niechaj medialny szum służy Ewelinie i jej zespołowi Nurth, niech wzbogaca swoją pasję, rozwija w słusznym kierunku dialog z fanami i z przyjemnością czyni to, co najbardziej kocha - muzykuje. Niech z mądrością i rozwagą podchodzi do wszystkiego, co ostatnio wokół niej się dzieje i niech nie zatraci w tym wszystkim swojej cudnej skromności. Tego szczerze Jej życzymy i zachęcamy wszystkich mieszkańców Powiatu Trzebnickiego do oddania głosu na naszą Ewelinę.

Ewelina PawłowskaWięcej o Ewelinie Lisowskiej znaleźć można tutaj:
Strona internetowa: http://www.evelynn.pl/home.html

Facebook: https://www.facebook.com/Lisowska.Ewelina?ref=ts

Blog: http://evelynn-nurth.blogspot.com/

 
A oto fragmenty z jej bloga:

 

"Witam tych, którzy chcą mnie czytać oraz tych, którzy nie chcą. Kim jestem?  - Nikim szczególnym... ale to co robię sprawia, że czuję się wyjątkowo.

 Czym więc się zajmuję? - Muzyką. Ta niewątpliwie magiczna sztuka, fascynuje mnie od dzieciństwa. Już wtedy stawiałam pierwsze kroki na scenie i po raz pierwszy czułam co to trema. Na przestrzeni dwudziestu lat mojego życia, bo tyle już stąpam po tym świecie, kształtowałam siebie i swoją artystyczną świadomość. Grałam na pianinie i gitarze klasycznej, a długi był spis instrumentów, na których chciałam grać... Muzyka otaczała mnie wszędzie i jako osoba podatna na to uzależnienie, wstrzykiwałam ją w siebie jak najwięcej. Nie zostałam jednak ani pianistką, ani gitarzystką. Nigdy nie spróbowałam swoich sił w balecie i nigdy nie namalowałam idealnego obrazu. Moim środkiem wyrazu stał się głos. Był zawsze pod ręką i najłatwiej było go użyć. Jednak jak na 19 lat 11 miesięcy i 3 dni nie osiągnęłam w tej dziedzinie niczego specjalnego...."

(AJ)

umieścił: E.P.

 

 

07-03-2012
Galeria
Szukaj w artykułach
Luty 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28