Logo Powiatu Trzebnickiego

25 lat współpracy - delegacja Powiatu Trzebnickiego w Goslar

Delegacja Powiatu Trzebnickiego odwiedziła partnerski Powiat Goslar w Niemczech w związku z jubileuszem 25-lecia współpracy między samorządami. Wizyta miała szczególny charakter – była okazją do spotkania z nowo wybranym Starostą Powiatu Goslar oraz do rozmów o przyszłości partnerstwa.

Podczas spotkań podkreślono znaczenie współpracy międzynarodowej na poziomie lokalnym. Rozmawiano o możliwościach rozszerzenia dotychczasowych działań. Uzgodniono konkretne kierunki dalszej współpracy, o których będziemy na bieżąco informować.

25 lat wspólnych działań to nie tylko jubileusz – to zobowiązanie do dalszego budowania trwałych relacji opartych na zaufaniu, otwartości i wspólnych wartościach.

Współpraca zagraniczna to inwestycja w przyszłość naszych społeczności.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności