Logo Powiatu Trzebnickiego

Jubileusz, pierwszej samorządowej linii kolejowej w Polsce.

16 października świętowaliśmy wraz z pasażerami Koleje Dolnośląskie S.A. jubileusz, pierwszej samorządowej linii kolejowej w Polsce wybudowanej przez samorząd województwa dolnośląskiego. We wrześniu 2009 roku pociąg Kolei Dolnośląskich wyruszył na tory z Wrocławia Głównego do Trzebnicy.  
Mieszkańcy Powiatu Trzebnickiego, 15 lat temu zyskali nowe połączenie z Wrocławia, z którego chętnie korzystają, na co wskazują liczby- ponad tysiąc osób dziennie korzysta z tego połączenia. 
Nie ma w Polsce regionu, który inwestuje w rozwój kolei tak dynamicznie jak Dolny Śląsk.

 

 

Galeria zdjęć

463026444_963700935802178_2858265797355717919_n 463384010_963702132468725_6897003313496015885_n 463457339_963701125802159_7378711334880116284_n 463420808_963702535802018_150496118785935385_n 463423213_963702375802034_6975594558669411733_n 463459030_963702212468717_9051041974911290395_n 462145325_963702112468727_2088678042540380774_n 462157626_963702172468721_7241903898985363780_n 462180525_963702155802056_161154753213216449_n 462214274_963702512468687_8797530447343612902_n 462495530_963702525802019_1301584834369168116_n 462575885_963702052468733_6273651415530207670_n 462856779_963702445802027_8048603457583071438_n 462857313_963702095802062_329260185129787440_n 462857981_963702085802063_6187274418588170127_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności