Logo Powiatu Trzebnickiego

Brąz dla dziewcząt z PZS w Obornikach Śląskich!

21 kwietnia 2026 r. w Świebodzicach odbył się Finał Dolnośląski w Piłce Ręcznej dziewcząt. Do rywalizacji stanęli mistrzowie czterech stref: wrocławskiej, wałbrzyskiej, jeleniogórskiej i legnickiej.

Reprezentacja Powiatowego Zespołu Szkół w Obornikach Śląskich pokazała ogromne serce do walki:
- w półfinale uległa drużynie LO ze Świebodzic,
-  w meczu o brąz pokonała zespół z Karpacza, sięgając po 3. miejsce w województwie!

Finał wygrała drużyna LO w Świebodzicach.

Nasze zawodniczki zaprezentowały się znakomicie, udowadniając swoją klasę i determinację. Szczególne wyróżnienie trafiło do Julii Bill, która została najlepszą zawodniczką turnieju  

Skład reprezentacji:
Magdalena Ledzion, Laura Jędrkowiak, Amelia Antkowiak, Joanna Borowska, Lena Szukalska, Maja Drożdżowska, Milena Łukasiewicz, Julia Jędrkowiak, Zofia Nyk, Milena Sławna

Opiekun zespołu: Joanna Idziak

To największy sukces drużyny z Powiatu Trzebnickiego w ostatnich latach!

Z całego serca dziękujemy naszym reprezentantkom – pokazałyście, że rzeczy niemożliwe nie istnieją.

Dziewczyny, jesteście wielkie!  

Galeria zdjęć

682236362_1410648994440701_6598632229119392370_n 676633001_1410648991107368_9116130550332303919_n 681332291_1410648997774034_5848418973424134023_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności