Zakończenie roku szkolnego maturzystów
Drodzy Maturzyści,
zakończenie roku szkolnego to symboliczny moment – zamknięcie jednego etapu i początek drogi ku nowym wyzwaniom.
Życzymy Wam odwagi w realizowaniu planów, wytrwałości w dążeniu do celów i wiary w spełnienie marzeń. Podążajcie swoją drogą z otwartym sercem i przekonaniem, że wszystko, co wartościowe, zaczyna się od odwagi pierwszego kroku.
W chwilach niepewności pamiętajcie: uwierzcie, że możecie – i już jesteście w połowie drogi. Macie w sobie siłę, by osiągnąć więcej, niż dziś potraficie sobie wyobrazić.
Powodzenia!
