Wtorek, 16 kwietnia 2024
Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
pochmurno

Protest rolników w dniach 20-29 lutego 2024

KOMUNIKAT POLICJI – OD DNIA 20 LUTEGO DO 29 LUTEGO 2024 MOŻLIWE UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM NA TERENIE POWIATU TRZEBNICKIEGO
Komenda Powiatowa Policji w Trzebnicy informuje, że od dnia 20 lutego do 29 lutego 2024 na terenie powiatu trzebnickiego odbędzie się ogólnopolski protest rolników. W związku z możliwością wystąpienia utrudnień, trzebniccy funkcjonariusze zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wydawanych poleceń policjantów. Przedstawiamy opracowany plan objazdów
1. Objazd S5 dla pojazdów do 3,5 tony z Wrocławia kierunek Poznań wjazd na DW 359 kierunek Psary - Kryniczno- węzeł Kryniczno prosto na DW 359 kierunek Ligota Piękna – Wisznia Mała- Będkowo skręt w prawo na Trzebnice ulica Wrocławska – Ks. Bochenka – Prusicka – Nowy Dwór skręt w prawo na DW 359 kierunek Prusice ( na wysokości Prusic skręt w lewo na Oborniki Śląskie DP 1348D lub 1330D) lub prosto na Żmigród
2. Objazd S5 dla pojazdów do 3,5 tony z Poznania kierunek Wrocław węzeł Krościna
kierunek w prawo DW 359 Prusice – Małuszyn – Nowy Dwór DK 15 – Trzebnica – Prusicka – Ks. Bochenka - Wrocławska – skręt w lewo na Będkowo – Ligota Piękna – Wisznia Mała- przejazd przez węzęł Kryniczno kierunek Psary- Wrocław.
3. Objazd na Oborniki Śląskie z Trzebnicy dla pojazdów do 3,5 tony Trzebnica ulica Żołnierzy Września – Rondo Żołnierzy Wyklętych kierunek prosto ulica Marcinkowska do skrzyżowania z DK 15 kierunek w prawo na Nowy Dwór ,Nowy Dwór prosto DW 359 kierunek Prusice ( na wysokości Prusic skręt w lewo na Oborniki Śląskie DP 1348D lub 1330D)
4. Objazd z kierunku Prusice z DW 359 na DK 15 kierunek Trzebnica,Milicz: ulica Prusicka – skręt na rondzie w lewo Hilgi Brzoski łącznikiem do ulicy Milickiej skręt w prawo DK 15 Milicz
5. Objazd z Obornik Śląskich na Wrocław DW 342 Oborniki Śląskie- Golędzinów- Pęgów-Zajączków – Szewce- Wrocław
6. Objazd z Obornik na Poznań: Oborniki Śląskie ulica Wyszyńskiego – Siemianicka DP 1348D przez miejscowości Siemianice – Wilkowo- Gola skręt w lewo na DW 359 kierunek Poznań.
7. Objazd z Milicza DK 15 kierunek Wrocław dla pojazdów do 3,5 tony tony ulica Milicka – Bochenka- Wrocławska kierunek DW 359.
dla pojazdów powyżej 3,5 tony kierunek Nowy Dwór- Prusice- Oborniki Śląskie – Wrocław
8. Objazd z Poznania S5 kierunek Wrocław od Rawicza ruch przemieszcza się DW 359 – Przywsie – Korzeńsko – Żmigródek – Żmigród- Prusice – Trzebnica.
9. Transport ciężarowy do Brzegu Dolnego wjazd i wyjazd DK 94 kierunek Legnica- DW 341 – Brzeg Dolny.
10. Objazd z Trzebnicy do Wrocławia kierunek Oborniki Śląskie DW 340 dla pojazdów 3,5 tony – kierunek Wilczyn skręt w lewo kierunek Golędzinów skręt w lewo DW 342 kierunek Wrocław lub w Pęgowie dawna DW 341 skręt w prawo kierunek Wołów

Pozostałe

Ustawienia

Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.