Ruszył nabór o dopłaty bezpośrednie dla rolników
Od 17 marca do 15 maja rolnicy mogą składać wnioski o dopłaty bezpośrednie w ramach nowej kampanii. Wnioski należy składać elektronicznie za pomocą aplikacji eWniosekPlus.
Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu wniosku? Jak co roku, doradcy w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego służą wsparciem i pomocą.
Ważne! Wnioski można składać także po terminie, do 9 czerwca, ale wówczas płatność zostanie pomniejszona o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia.
Płatności obejmują:
- podstawowe wsparcie dochodów,
- płatność redystrybucyjną,
- płatność dla młodych rolników,
- 13 płatności w ramach wsparcia dochodów związanego z produkcją.
Więcej informacji: https://tiny.pl/38p94d0q