Wtorek, 23 lipca 2024

Nr. Pokoju: 12

Zadania Wydziału Kultury, Promocji i Współpracy Zagranicznej
Starostwa Powiatowego w Trzebnicy

Do zakresu działania Wydziału należy w szczególności:

1. budowa marki Powiatu Trzebnickiego,
2. promowanie potencjału Powiatu Trzebnickiego,
3. prowadzenie kampanii informacyjnych zgodnie z polityką informacyjną władz powiatu,
4. inicjowanie i organizowanie przedsięwzięć  związanych z promocją i kulturą,
5. realizowanie działań mających na celu integrację mieszkańców powiatu,
6. opracowywanie i rozpowszechnianie materiałów promujących powiat,
7. promowanie powiatu w mediach społecznościowych, środkach masowego przekazu i ich monitorowanie,
8. zapewnienie obsługi medialnej wydarzeń organizowanych lub współorganizowanych przez powiat,
9. prowadzenie zewnętrznej polityki informacyjnej powiatu i współpraca z mediami w tym zakresie,
10. prowadzenia spraw z  udzielania honorowych patronatów Starosty,
11. koordynowanie oraz nadzór nad wydarzeniami odbywającymi się pod patronatem Starosty Trzebnickiego,
12. porządkowanie oraz archiwizacja materiału  filmowego i fotograficznego  powiatu,
13. przygotowanie rocznego kalendarza wydarzeń promocyjnych i kulturalnych w Powiecie Trzebnickim,
14. prowadzenie i aktualizowanie strony internetowej powiatu oraz strony w mediach społecznościowych,
15. zamawianie i nadzór nad bieżącym wykorzystaniem gadżetów i materiałów promocyjnych,
16. pozyskiwanie i gromadzenie materiałów informacyjnych od jednostek organizacyjnych powiatu,
17. nawiązywanie i rozwijanie kontaktów partnerskich z regionami zagranicznymi,
18. przygotowanie zagranicznych wyjazdów delegacji Powiatu Trzebnickiego,
19. organizacja wizyt partnerskich delegacji zagranicznych w Powiecie Trzebnickim.

Ustawienia

Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.